KADRA

DYREKCJA SZKOŁY:

 

Dyrektor szkoły:     

   

mgr Jarosław Kłosiński


Wicedyrektorzy:   

     

mgr Aleksandra Drzewiecka  

/opieka dydaktyczno - wychowawcza nad klasami 4 - 8/


mgr Katarzyna Grzenda

/opieka dydaktyczno - wychowawcza nad klasami 0 - 3 oraz świetlicą/


mgr Włodzimierz Marciniak

/sprawy administracyjno - techniczne związane z funkcjonowaniem szkoły oraz basenu/


 

WYCHOWANIE PRZEDSZKOLNE:


mgr Anna Ignorek


EDUKACJA WCZESNOSZKOLNA:


mgr Danuta Bojarczuk

mgr Iwona Czarnecka

mgr Róża Draber

mgr Marta Frydrychowska-Goińska

mgr Anna Gorączniak

mgr Katarzyna Grzenda

mgr Ewa Ignasiak

mgr Hanna Jaszczyńska

mgr Hanna Kłosińska

mgr Anna Kosmowska

mgr Monika Kozłowska-Nowak

mgr Justyna Biskupska

mgr Agnieszka Matysiak

mgr Joanna Okińczyc

mgr Karolina Paul-Rutkowska

mgr Małgorzata Roszak

mgr Marzena Smykowska

mgr Anna Sęczkowska

mgr Maria Ciesielska-Woźniak

mgr Wiesława Ziembińska


JĘZYK POLSKI:

 

mgr Agnieszka Chinalska

mgr Aleksandra Drzewiecka

mgr Dorota Kowalska

mgr Hanna Kościelska

mgr Ewa Walachowska

mgr Maria Szostek

mgr Aldona Wiśniewska


JĘZYK ANGIELSKI:


mgr Anna Atler-Hayles

mgr Bartosz Bujak

mgr Danuta Ciechanowicz

mgr Marta Dłubała

mgr Krystyna Dzikowska-Gapińska

mgr Monika Fomiczew-Droździńska

mgr Izabella Maik

mgr Monika Marczyk

mgr Anna Nowacka-Kościelniak

mgr Katarzyna Świergiel


JĘZYK NIEMIECKI:


mgr Róża Draber

mgr Natalia Ładniak

mgr Magdalena Nowacka

mgr Karolina Paul-Rutkowska

mgr Małgorzata Zwanzig


HISTORIA:

mgr Anna Gorączniak

mgr Jolanta Jagodzińska

mgr Katarzyna Nowaczyk

mgr Ksenia Tylicka


MATEMATYKA:

mgr Izabela Biegała

mgr Jolanta Kaźmierczak

mgr Jarosław Kłosiński

mgr Dorota Koska

mgr Jolanta Pinecka

mgr Jolanta Przygocka


INFORMATYKA:


mgr Artur Burek

mgr Hanna Gołębiewska

mgr Włodzimierz Marciniak


PRZYRODA:


mgr Małgorzata Sikorzyńska

mgr Małgorzata Dubas


BIOLOGIA:


mgr Lidia Brzeg

mgr Małgorzata Dubas


GEOGRAFIA:


mgr Maria Gajewska

mgr Małgorzata Sikorzyńska


FIZYKA:


dr Izabela Szyperska


CHEMIA:


mgr Magdalena Nowacka


MUZYKA:


mgr Renata Rajczak


TECHNIKA:


mgr Małgorzata Mądrawska

mgr Magdalena Nowaczyk


PLASTYKA:


mgr Ewa Jankowska-Przepióra

mgr Magdalena Nowaczyk


WYCHOWANIE FIZYCZNE:


mgr Joanna Chomicz

mgr Zbigniew Hornik

mgr Ewa Deutchmann

mgr Klaudia Kopacka

mgr Piotr Makarski

mgr Danuta Pic

mgr Rafał Rajczak

mgr Marta Werlichowicz

mgr Anna Walkowiak

mgr Małgorzata Wyszkowska


EDUKACJA DLA BEZPIECZEŃSTWA:


mgr Włodzimierz Marciniak

mgr Rafał Rajczak


RELIGIA:


mgr Małgorzata Mądrawska

mgr Teresa Michalak

mgr Danuta Patynek

mgr Magdalena Tomczak

mgr Joanna Tyborowska


ETYKA:

mgr Sylwia Strzelecka

mgr Aldona Wiśniewska


ŚWIETLICA:


mgr Renata Majchrzak

mgr Katarzyna Stankowska

mgr Karolina Gałan

 

PEDAGOG SZKOLNY:


mgr Katarzyna Leśniorowska-Tatrocka

mgr Małgorzata Piskorska

mgr Sylwia Strzelecka


PSYCHOLOG:


mgr Daria Kostyk

mgr Agnieszka Narkiewicz-Nowak


NAUCZYCIELE BIBLIOTEKARZE:


mgr Hanna Moździerz

mgr Iwona Urbańska-Walczak


WYCHOWANIE DO ŻYCIA W RODZINIE:


mgr Joanna Chomicz

mgr Teresa Michalak


LOGOPEDIA:


mgr Anna Nowaczyk-Cierniak

mgr Marzena Smykowska


DORADCA ZAWODOWY:


mgr Małgorzata Piskorska

Szkoła Małego Inżyniera