23 lutego 2017 11:50 | Aktualności

KONKURS "NASZA WARTOŚĆ - SZACUNEK i BEZPIECZEŃSTWO"

ppp1.jpg

W Starostwie Powiatowym w Poznaniu wręczono wyróżnienia i nagrody młodzieży szkół podstawowych za udział w konkursie „Razem przeciwko przemocy” oraz młodzieży szkół ponadgimnazjalnych za udział w konkursie „Nasza wartość – szacunek i bezpieczeństwo”.  Konkursy stanowiły jeden z elementów zrealizowanych w 2016 r. przez Powiatowe Centrum Pomocy Rodzinie i Komendę Miejską Policji w Poznaniu projektów edukacyjnych zapobiegających przemocy w rodzinie i szkole.

Konkursy polegały na  zgłoszeniu hasła, które zostanie wykorzystane w kampanii edukacyjnej Powiatu Poznańskiego ukierunkowanej na profilaktykę w obszarze przemocy wobec dzieci i przemocy rówieśniczej. W trakcie wręczania nagród dokonano oficjalnej  prezentacji gotowych plakatów, na których zamieszczono hasła laureatów I miejsc.

Miło nam zakomunikować, iż III miejsce w tym konkursie zajął nasz uczeń Norbert Kosmowski z klasy 2 B.

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!

KONKURS "NASZA WARTOŚĆ - SZACUNEK i BEZPIECZEŃSTWO"