B Szkoła Podstawowa im. gen. Stefana Roweckiego "Grota" - PROJEKT EDUKACYJNY "CZYTAM, BO LUBIĘ" - KONKURS PLASTYCZNY

03 kwietnia 2017 13:58 | Aktualności

PROJEKT EDUKACYJNY "CZYTAM, BO LUBIĘ" - KONKURS PLASTYCZNY

sowa.jpg

W roku szkolnym 2016/2017 wzorem lat ubiegłych propagujemy czytelnictwo wśród naszych uczniów poprzez realizację projektu edukacyjnego „Czytam, bo lubię”.

W tym roku szkolnym dzieci z klas 1-3 odwiedzał sympatyczny chłopiec z Francji, czyli Mikołajek. W listopadzie i marcu chętni uczniowie z klas 4c i 6a czytali młodszym kolegom i koleżankom zabawne opowiadania z serii książek napisanych przez René Goscinny'ego i zilustrowanych przez Jean-Jacques'a Sempé. Wspólne spotkania upływały w miłej i wesołej atmosferze.

Zachęcamy teraz uczniów klas 1-3 do wzięcia udziału w konkursie plastycznym. Szczegółowe informacje o konkursie podamy już wkrótce.

PROJEKT EDUKACYJNY "CZYTAM, BO LUBIĘ" - KONKURS PLASTYCZNY