21 kwietnia 2017 09:03 | Aktualności

19.04.2017 - WYCIECZKA DO MUZEUM

mu3.jpg

Lekcje edukacyjne dla naszych uczniów są przygotowane przez Panią Katarzynę Nowaczyk.  Lekcja historii naszego regionu jest ściśle powiązana z dziejami Polski.

Wychowawca klasy 4d Pani Anna Nowacka-Kościelniak wraz z uczniami wybrali specjalistyczny program realizowany w Muzeum Uzbrojenia na poznańskiej Cytadeli. Pracownicy muzeum w bardzo ciekawy sposób oprowadzili nas po wszystkich zasobach muzeum. Wiele ciekawych rzeczy dowiedzieliśmy się z zakresu historii. Zadawaliśmy wiele interesujących pytań niezbędnych do naszych notatek w przygotowanej specjalnej do tego celu karcie pracy. Dokumentowaliśmy nasze prace także fotografiami. Wiedza z jaką się zpoznaliśmy będzie  przydatna także w dalszych etapach edukacyjnych.

19.04.2017 - WYCIECZKA DO MUZEUM