29 maja 2017 11:57 | Aktualności

26.05.2017 - ŚWIĘTO MAMY I OJCA W NASZYM PRZEDSZKOLU ORAZ WIZYTA PANI WICEWOJEWODY i PANA WÓJTA W NASZEJ SZKOLE

dmo.jpg

Dzień Matki oraz Dzień Ojca w naszej szkole został uczczony pięknym przedstawieniem przygotowanym przez grupę zerówkowiczów pod kierunkiem p. Katarzyny Grzendy.

Ten wspaniały koncert oglądali właśnie rodzice, wśród nich m. in. Wójt Gminy Czerwonak p. Jacek Sommerfeld.

Dzieci obdarowywały swoje Mamy i swoich Ojców samodzielnie wykonanymi prezentami. Specjalne upominki czekały również na małych artystów, które zostały ufundowane przez Wojewodę Wielkopolskiego p. Zbigniewa Hoffmanna, a wręczone zostały przez Wicewojewodę Wielkopolskiego p. Marlenę Maląg.

Przeczytano: 439 razy. Wydrukuj|Poleć znajomemu|Do góry

26.05.2017 - ŚWIĘTO MAMY W NASZYM PRZEDSZKOLU ORAZ WIZYTA PANI WICEWOJEWODY i PANA WÓJTA W NASZEJ SZKOLE