07 czerwca 2017 09:24 | Aktualności

25.05.2017 - „MAJSTERKOWO” – WARSZTATY DLA UCZNIÓW W CASTORAMIE

c10.jpg

25 maja uczniowie klasy 3e pojechali do poznańskiej Castoramy. Uczestniczyli w warsztatach edukacyjnych zorganizowanych przez Castoramę w ramach akcji „Majsterkowo”.

Projekt ten ma na celu promować jedną z głównych zasad rozpowszechnianych na co dzień przez Castorama Polska – majsterkowanie jest łatwe. Dzięki tej akcji dzieci uczą się samodzielności i mają okazję przekonać, jak wiele satysfakcji może im sprawić ich własna praca.

Tym razem uczniowie pod okiem specjalistów z Castoramy doskonalili swoje umiejętności manualne  malując doniczki i sadząc kwiaty. Wszyscy  poradzili sobie wspaniale z zadaniem.  Lekcja w „Majsterkowie” zakończyła się wręczeniem dyplomów. W nagrodę za wzorowe zachowanie podczas zajęć i solidnie wykonane prace wszyscy uczniowie otrzymali drobne upominki. Pięknie ozdobione doniczki z zasadzonymi kwiatami otrzymały mamy na Dzień Matki.

25.05.2017 - „MAJSTERKOWO” – WARSZTATY DLA UCZNIÓW W CASTORAMIE