07 listopada 2017 10:56 | Aktualności

18.10.2017 - "SPOTKANIE ZE SZTUKĄ"

spotkaniazesztuka.jpg

18 października 2017 r. odbyło się kolejne „Spotkanie za sztuką”, w czasie którego przenieśliśmy się w świat gestu, muzyki i gry aktorskiej.

W świat gry na instrumentach: pianinie, gitarze, trąbce, wiolonczeli, skrzypcach, talerzach, flażoletach, rurkach i dzwonkach wprowadzili nas uzdolnieni uczniowie ze S.P. w Koziegłowach i zaproszeni młodzi muzycy ze Szkoły Muzycznej w Poznaniu.

Niekiedy instrumentem stawało się ludzkie ciało, którego użyli uczniowie kl. 5d, wystukując nogami rytm piosenki. Piękny ruch ciała zaprezentowała tancerka Monika Nowak. W tematykę spotkania wprowadziły nas wokalistki z klasy 4.

Świat gestu, ruchu i gry aktorskiej zaprezentowało szkole koło teatralne  „Piątaki”. W przedstawieniu pt. „Kopciuszek” w humorystyczny sposób pokazane zostały wady i przywary towarzyszące naszemu życiu.

Przedstawienie budziło w publiczności wiele emocji.

Nad całością czuwały :p. R.Rajczak, E. Dukowska i T. Michalak

18.10.2017 - "SPOTKANIE ZE SZTUKĄ"