WYDARZENIA SPORTOWE

05 listopada 2017 22:03 | WYDARZENIA SPORTOWE

27.10.2017 - IGRZYSKA DZIECI - MISTRZOSTWA POWIATU W DRUŻYNOWYM PŁYWANIU

im2.jpg

Igrzyska Dzieci w pływaniu po raz 11 wygrane!  Uczniowie SP Koziegłowy zostali Mistrzami Powiatu w pływaniu! Zarówno dziewczęta jak i chłopcy stanęli na najwyższym stopniu podium zdobywając złote medale oraz puchary :) W sztafetach wzięli udział wybrani zawodnicy po dwóch z roczników od 2008 do 2005 - sztafeta 8 x 25m stylem dowolnym.

SKŁAD REPREZENTACJI:

Dziewczęta:

Apolonia Kościelak, Martyna Stróżyńska, Marta Stempak, Samanta Kowalewska, Anna Zwierzycka, Anna Rypińska, Matylda Kościelak, Julia Matias, Zuzanna Dondaj, Lena Jakubowska, Kamila Roszkiewicz.

Chłopcy:

Mateusz Kuciel, Huert Łosiński, Dominik Nowak, Jan Kończal, Tymoteusz Walkowiak, Filip Kostrzewa, Mikołaj Janelt, Jakub Zakens, Milan Drożdżyński, Aleksander Krzemianowski, Mateusz Ramlau, Kacper Sikora.

Trenerzy: Marta Werlichowicz, Joanna Chomicz, Anna Walkowiak

SERDECZNIE GRATULUJEMY!!!