WYDARZENIA SPORTOWE

10 stycznia 2018 13:19 | WYDARZENIA SPORTOWE

15.12.2017 - ZAWODY O PUCHAR CENTRUM ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ AKWEN

akwenczerwonak.png

Miło nam poinformować, iż w piątek 15 grudnia 2017 reprezentacja pływaków Szkoły Podstawowej w Koziegłowach wywalczyła Puchar Centrum Rozwoju Kultury Fizycznej Akwen!

Zawodnicy swą wspaniałą dyspozycją stanęli wielokrotnie na pozycjach medalowych, zdobywając 20 medali złotych, 18 srebrnych oraz 10 medali brązowych. W wyścigu sztafetowym pokonali szkoły z Czerwonaka, Owińsk i Bolechowa stając na najwyższym miejscu.

Ogromne gratulacje dla wszystkich zawodników reprezentujących barwy naszej szkoły.

Medaliści: Wiktor Kędziora, Tomasz Herkt, Nikodem Małecki, Liliana Chwalba, Laura Zagrodzka (uczniowie klasy 1); Ola Rydlewska, Nadia Czajka, Kaja Wołosz, Apolonia Kościelak, Martyna Stróżyńska (klasa 3); Hubert Łosiński, Paulina Kozłowska, Lena Jakubowska, Marta Stempak, Natalia Zielińska, Jan Kończal, Kacper Sikora (klasa 4); Anna Zwierzycka, Matylda Kościelak, Anna Rypińska, Anastazja Malik, (klasa 5); Dominika Bocheńska, Julia Matias (klasa 6); Jakub Zakens, Jakub Olivares, Dawid Berent, Wojciech Bernat, Artur Bartoszewski (klasa 7).

W skład reprezentacji w wyścigu sztafetowym 4 x 25m stylem dowolnym wystąpili: Dominika Bocheńska, Anna Zwierzycka, Jakub Olivares oraz Dawid Berent. Brawo!!!

Trenerzy: Anna Walkowiak, Joanna Chomicz, Marta Werlichowicz.

15.12.2017 - ZAWODY O PUCHAR CENTRUM ROZWOJU KULTURY FIZYCZNEJ AKWEN